+31 (0)20 244 18 21
  trdiaexco@gmail.com

دریافت اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

دریافت اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

کِبـِک به فرانسوی: Québec یکی از استان‌های کانادا است. مرکز آن شهر کبک و بزرگ‌ترین شهر آن مونترال است. کبک تنها استان کانادا با جمعیت غالباً فرانسوی زبان و تنها استان این کشور است که تنها زبان رسمی آن در سطح استانی فرانسوی است.
جمعیت کبک در حدود ۷٬۶۶۹٬۱۰۰ نفر است. کبک یکی از قدیمیترین شهر های کانادا است. کبک با وجود تاریخ 400 ساله اش شهریست دیدنی و پر از فضاهای پر جنب و جوش. دانشگاه لاوال و دانشگاه مونترال و دانشگاه مگیل در این شهر واقع شده اند. تحصیل در استان کبک سالیاته متقاضیان بی شماری را راهی این استان سردسیر میکند.

برنامه سرمایه گذاری کبک یکی از مطمئن ترین روشهای اخذ اقامت کانادا می باشد که همه ساله متقاضیان زیادی از سراسر جهان دارد و باعث شده که دولت کبک این برنامه را سهمیه بندی کند.
از سپتامبر 2018 اداره مهاجرت کبک طبق سهمیه قرارداده شده برای بانک ها و موسسات مالی و وکلای مورد قبول شان، تعداد 1900 پرونده را در زیر مجموعه برنامه سرمایه گذاری کبک پذیرش خواهد نمود. بر اساس آمار جدید تعداد 1235 پرونده مربوط به چین، هنگ کنگ و ماکائو می باشد و مابقی آن مربوط به بقیه کشورها می باشد.

شرایط دریافت اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک به نسبت برنامه های اقامتی دیگر کانادا بسیار آسان است، زیرا

- نیازی به مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه ندارد
- به راحتی می توانید در کانادا به عنوان شهروند دائم زندگی کنید
- هیچ گونه قید و شرطی برای کارآفرینی مانند برنامه های دیگراقامتی ندارد
- پروسه آسان و کوتاه می باشد و نیازی به مدارک بی شمار ندارد
- اقامت به شما، همسر و تمام فرزندان زیر22 سال تعلق میگیرد
- شرط اقامت صرفا در استان کبک ندارد
- سرمایه گذاری بعد از دریافت نامه قبولی خواهد بود
- نیاز به تحصیلات دانشگاهی برای متقاضی ندارد
- محدودیت سنی برای اقدام وجود نداردمتقاضیان دریافت اقامت دائم کانادا از روش سرمایه گذاری کبک باید سه شرط زیر را دارا باشند


۱- دست کم دو سال در پنج سال گذشته سابقه مدیریت داشته باشند
سابقه مدیریت به این معنی است که یا صاحب بیزنس خود باشند که در این صورت باید دست کم دو نفر نیروی تمام وقت در سهم خود اداره کرده باشند و در تصمیم گیری در امور مالی، پرسنلی و متریال سهیم باشند. این تعریف بسیاری از صاحبان مشاغل حتی صاحبان مشاغل حرفه ای مانند پزشکان، دندانپزشکان و وکلا را شامل می شود
کسانی که بیزنس خود را ندارند ولی در بیزنس دیگری یا در موسسات دولتی و یا بین المللی مدیر هستند به شرط داشتن دست کم ۵ نفر نیروی تمام وقت زیر نظر آنها امکان اقدام دارند.
۲- داشتن دارایی به ارزش معادل 2 میلیون دلار کانادا که این رقم بر اساس ارزش رسمی دلار محاسبه می شود. دارایی مورد قبول ملک، پول نقد موجود در حساب بانکی و ارزش سهام شما در بیزنس و یا بورس اوراق بهادار است. پول نقد داخل گاوصندوق شما و یا دلار و سکه قابل ارائه نمی باشد.
۳- اثبات مشروعیت اموال که در حقیقت به روشن بودن منشا اموال بر می گردد. اموال با منشا هبه و ارث نیز در عداد اموال پذیرفته می شوند ولی از تاریخ هبه باید دست کم ششماه گذشته باشد.
پس از قبولی در مرحله کبک متقاضی باید ظرف ۱۱۰ روز مبلغ یک میلیون و دویست هزار دلار کانادا را برای ۵ سال سرمایه گذاری انفعالی کند به این معنی که این پول را در اختیار سازمان سرمایه گذاری کبک قرار می دهد و برای ۵ سال سودی از آن دریافت نمی کند. به جای این کار این امکان هم هست که متقاضی مبلغ ۳۳۰ هزار دلار برگشت ناپذیر به یکی موسسات مالی مجاز تعیین شده از سوی اداره مهاجرت و سازمان سرمایه گذاری پرداخت کرده و آن موسسه از سوی وی سرمایه گذاری مورد نیاز ۵ ساله را انجام می دهد.
پارسین مهاجر با سالها تجربه در این امر و داشتن پرونده های موفق و نمایندگی رسمی برخی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری معرفی شده از سوی اداره مهاجرت کبک آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به سرمایه گذاری در استان کبک بوده و از متقاضیان دعوت میکنیم برای شروع پروسه فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل فرمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن کارشناسان با شما تماس حاصل فرمایند.

منتشرشده در خدمات
خواندن 3533 دفعه