09022220542
  Parsianvisa1@gmail.com

خدمات اخذ اقامت از طریق استارت آپ

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

دانلود فرم ارزیابی استارت آپ

 خدمات اخذ اقامت هلند از طریق ویزای استارت آپ


کشور هلند با داشتن زیر ساخت های قوی مالی ، فن آوری و حمایت های دولتی، هرساله شاهد ظهور و بروز شرکت های استارت آپی از سراسر دنیا و در زمینه های گوناگون است.
ورود به چنین بازار رقابتی و گسترده و بهره مندی از خدمات حمایتی کشور هلند مستلزم داشتن تجربه ، انگیزه و توان مالی و  صد البته تهیه یک مدل الگوی کسب و کار ( بیزنس پلن ) دقیق و کار آمد هست که الزامات و شرایط مورد درخواست اداره مهاجرت هلند را برآورده سازد.

شرکت International Trdiaexco B.V   با داشتن کادری مجرب درکشور هلند و دفتر تهران متشکل از  کارشناسان، وکلا و مشاوران قوی و آگاه به شرایط اقتصادی هلند و الزامات دریافت اقامت و ثبت شرکت شما را در راه تبدیل شدن به یک استارت آپ بین المللی حمایت و هدایت خواهد کرد.
درصورت داشتن طرح نوآورانه یا طرحی که درحال حاضر در حال انجام است و قصد گسترش طرح خود را دارید، می توانید با تماس با دفترتهران و ثبت قرار ملاقات، طرح خود به کارشناسان بخش بیزنس پلن ارائه دهید. در صورت پذیرش طرح توسط این بخش ضمن عقد قرارداد رسمی مراحل بعدی عملیاتی خواهد شد. همچنین در این جلسه مشاوره مالی مطابق با  شرایط اداره مهاجرت هلند دریافت خواهید کرد.
در این بخش با خدمات شرکت International Trdiaexco B.V در زمینه اخذ اقامت هلند به روش استارت آپ بیشتر آشنا خواهید شد.  


مرحله اول  تهیه بیزنس پلن


در اولین مرحله  پس ازعقد قرارداد، کارشناسان ما بر اساس طرح شما و با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی اعلامی توسط دولت هلند جهت استارت آپ ها و الزامات اداره مهاجرت ، بیزنس پلن مربوطه را تهیه می نمایند.


مرحله دوم  عقد قرارداد با یک راهنمای کسب و کار (Facilitator )


 پس از تهیه بیزنس پلن ، یکی از مراحل مهم در راه آماده کردن مدارک مورد نیاز اقامت از طریق استارت آپ ، عقد قرارداد با یک راهنمای کسب کار معتبر (Facilitator )  مورد تایید دولت هلند در این کشور است
کارشناسان ما ، راهنمای کسب کار (Facilitator) مناسب با طرح موجود در بیزنس پلن را انتخاب کرده و مراحل عقد قرارداد در کشور هلند را پیگیری خواهند کرد.


مرحله سوم ثبت شرکت در کشور هلند و ارائه مدارک به اتاق بازرگانی هلند


در این مرحله لازم است با توجه موضوع طرح، شرکتی به نام شما و با مدیریت و سهامداری شما در کشور هلند به ثبت برسد.
زیرا یکی از الزامات درخواست اقامت  از طریق استارت آپ ثبت شدن شما به عنوان یک شرکت در هلند و ارسال اسناد و مدارک مربوطه به اتاق بازرگانی هلند است.
همچنین باید بلافاصله برای شما حسابی در یکی از بانک های معتبر هلند افتتاح شود.
همچنین گواهی تمکن مالی در این نوع استارت آپ زمانی صادر می شود که شما حد اقل هزینه اقامت یک سال را در یکی از بانک های هلند به نام خود واریز کرده باشید.

طبق قرارداد عقد شده با شرکت ، دپارتمان ثبت شرکت ما با دارا بودن برترین کارشناسان و وکلای هلندی و ایرانی ثبت شرکت را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام خواهند داد.

 

از مزایای داشتن شرکت و حساب هلندی

 بهره مندی از برقراری مبادلات و تجارت بین المللی قانونی با تمامی کشورهای دنیا می باشد.

پس از تکمیل تمامی مراحل و جمع آوری مدارک لازم ، کلیه این اسناد و مدارک به سفارت و سپس اداره مهاجرت ارسال می گردد.
مدت بررسی در خواست اقامت از طرف اداره مهاجرت حد اقل 90 روز از زمان دریافت تاییدیه سفارت است. در صورت نیاز به ارائه اسناد و مدارک بیشتر این زمان قابل افزایش است.
پس از بررسی و تایید کلیه مراحل اقامت شما صادر گردیده و برای اقامت و پیگیری طرح و اجرای برنامه های شرکت به هلند عزیمت خواهید کرد. پس از عزیمت به هلند نیز مشمول انجام فرایند های ثبت در منطقه و محل مورد اقامت خواهید بود.
در این بخش نیز کارشناسان شرکت شما را راهنمایی و هدایت خواهند کرد


لازم به ذکر است مدت اقامت از طریق ویزای استارت آپ یک سال می باشد. در صورتی نیاز به افزایش طول اقامت طبق قانون مشمول طرح خویش فرمایی می شوید.
اطلاعات اقامت از طریق خویش فرمایی را می توانید از این قسمت بدست آورید. 

 

اقامت هلند 

از روشهای مختلف برای اقامت هلند می توان به روش موثر و مفید اقامت هلند از طریق استارت ( استارتاپ ) ویزا اشاره کرد.

اقامت هلند از طریق استارت آپ ویزا بدین ترتیب است ، شما وقتی دارای یک طرح فعال یا ایده منحصربه فرد یا ایده ای که در کمتر کشوری اجرا شده باشد می توانید با مشاوران شرکت ما در دفتر ایران یا هلند ، اقامت هلند از طریق استارتاپ ویزا را دریافت کنید و از این طریق اقامت دائم هلند را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمائید.

منتشرشده در خدمات
خواندن 1513 دفعه