+31 (0)20 244 18 21
  trdiaexco@gmail.com

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در فرانسه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مهاجرت و سرمایه گذاری در فرانسه

 

فرانسه کشوری در غرب قاره سبز با حدود 66 میلیون نفر جمعیت، یکی از بهترین کشورهای دنیا برای زندگی، مهاجرت و کسب و کار است. سالانه هزاران نفر از مردم سراسر جهان از طرق مختلف به این کشور مهاجرت می کنند.
برای تجاری ک قصد مهاجرت به فرانسه را دارند، یکی از بهترین روش ها ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کاردر فرانسه می باشد. در این راستا شرکت International Trdiaexco BV با برنامه ریزی دقیق و همچنین مشاوره با وکلای مهاجرتی مقیم فرانسه این امکان را برای تمامی اقشار فعال در عرصه اقتصاد و تجارت فراهم می کند.


روش کار

 

در ابتدا به افرادی که قصد مهاجرت به فرانسه را دارند توصیه می کنیم که مقاله مهاجرت به فرانسه که در وب سایت ما قرار داده شده است را مطالعه کنند. 

افرادی که تحصیلات عالیه، سوابق مدیریتی و تجارت مخصوص خود را با مجوزات لازم در ایران دارند براحتی و فقط با سرمایه گذاری 330000 (هزار یورو ) وبا ارائه مدارک تحصیلی ( کارشناسی ارشد به بالا ) می توانند یک اقامت اولیه و سپس تلنت پاسپورت ( TP ) که بستگی به سرمایه گذاری شما درشرکتی که از طرف وکلای ما در طول پروسه برای شما در فرانسه تاسیس شده است، دارد. که اقامت 1 تا 4 ساله به شما اعطا خواهد شد.
مهمترین نکته حائز اهمیت تمدید آن است که مبتنی بر ادامه فعالیت اقتصادی شما در فرانسه و مدت اقامت حداکثری شما در خاک این کشور می باشد.
و اما افرادی که جزء تجار و بیزنس من ها هستند ولی مدرک تحصیلی پایین تر از کارشناسی ارشد دارند ( دیپلم تا لیسانس) تمامی مراحل برای آنها مشابه توضیحات بالا می باشد، با این تفاوت که اصولا اقامت آنها هریک سال تمدید می شود، که در صورت فعال ماندن شرکت و ادامه فعالیت اقتصادی در فرانسه، هر سال به راحتی تمدید می شود و در نتیجه می تواند به اقامت دائم و پاسپورت هم ختم شود.
شما می توانید با ارسال رزومه خود و یا با پر کردن فرم ارزیابی  از مشاوره تلفنی مشاوران International Trdiaexco BV استفاده کنید.

منتشرشده در ثبت شرکت در فرانسه
خواندن 290 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « ثبت شرکت در فرانسه