+31 (0)20 244 18 21
  trdiaexco@gmail.com

اخذ اقامت هلند از طریق خویش فرمایی

شنبه, 07 مهر 1397 ساعت 10:34
این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)

دانلود فرم اخذ اقامت هلند از طریق خویش فرمایی

 

اخذ اقامت هلند از طریق  خویش فرمایی
خویش فرمایی یکی از راه های کسب اقامت در هلند است. با داشتن این نوع از اقامت می توانید از مزایای متعدد آن  مانند کسب حقوق شهروندی کشور هلند و  ورود و خروج و تردد راحت در سراسر کشورهای حوزه شینگن بهره مند شوید.
اداره مهاجرت کشور هلند ( تحت نظر وزارت امنیت و دادگستری این کشور ) طی یک سیستم رتبه بندی 3 مرحله ای اقدام به ارزیابی متقاضیان و اعطای اقامت خویش فرمایی کشور هلند می نماید.

بخش اول  ( سوابق تحصیلی و کاری)
در این بخش شرایط تحصیلی ، سوابق کاری و سوابق کار آفرینی  شما به همراه مجموع درآمد سالیانه تان تا یک سال قبل از تاریخ ارائه درخواست، توسط اداره مهاجرت هلند مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.
برای مثال در بخش شرایط تحصیلی ، بسته به نوع مدرک تحصیلی از دیپلم تا  دکتری ، تا 35 امتیاز در نظر گرفته شده است.

بخش دوم  ( بیزینس پلن )
برای اخذ اقامت هلند از طریق خویش فرمایی لازم است که طرح و برنامه جامع و کاملی از آنچه در آینده قصد پیاده سازی و انجام آن را خواهید داشت به همراه جزئیات بسیار دقیق از این برنامه شامل پیش بینی تعداد کارکنان ، میزان سرمایه گذاری ، پیش بینی میزان در آمد و میزان هزینه ها  و ...  به صورت کاملا علمی و مستدل با در نظر گرفتن شرایط و فضای اقتصادی کشور هلند، به اداره مهاجرت ارسال نمایید. به دلیل اهمیت موضوع بیزینس پلن به عنوان نقشه راه آتی ، اداره مهاجرت دقت نظر و ارزیابی مو شکافانه ای در این بخش به عمل می آورد.
بخش سوم ( ایجاد ارزش افزوده برای کشور هلند)
در این بخش نیز لازم است که اثبات کنید طرحتان تا چه میزان نوآورانه است و تا چه حد به اقتصاد کشور هلند در زمینه هایی مانند اشتغال زایی و چشم انداز سرمایه گذاری و سایر موارد مورد نظرکمک خواهد نمود.
حد اکثر امتیاز در هر بخش از بخش های  سه گانه فوق، 100 امتیاز ( مجموعا 300 امتیاز است). برای اخذ اقامت از طریق خویش فرمایی ، توانایی کسب حداقل 30 امتیاز در هربخش لازم است. نکته مهم اینجاست که عدم کسب این حد اقل امتیاز در هر یک از بخش های سه گانه ممکن است پروسه تقاضا را منتفی نماید.
 البته با توجه بررسی های سختگیرانه اداره مهاجرت، ارسال تمامی مدارک و سوابق یه صورت دقیق و با جزئیات ،چگونکی جمع آوری و دسته بندی سوابق و مدارک و ارائه هوشمندانه آنها توسط کارشناسان خبره ضریت پذیرش را بسیار بالاتر و مطمئن تر خواهد نمود.   


جمع بندی

اخذ اقامت از طریق خویش فرمایی ( Self employed person)  یکی از ارزان ترین و  به صرفه ترین و در عین حال کاربردی ترین روش های اخذ اقامت کشور هلند است .شما می توانید با کلیک بر لینک زیر با خدمات جامع شرکت International Trdiaexco   در زمینه اخذ اقامت خویش فرمایی هلند آشنا شوید.

 

خواندن 698 دفعه